Jesteśmy na Google+
Google+
Wojt-mar
 

Współpraca

 

Od początku istnienia firmy staraliśmy się być jak najbardziej elastyczni na wszelkich płaszczyznach współpracy. Ze względu na to, że nasz zakład zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową oraz świadczy usługi związane z naprawą układów wydechowych, nasze możliwości dotyczące współpracy są dość szerokie.

Oferta hurtowa

Na terenie Łodzi i województwa zaopatrujemy wiele warsztatów, sklepów, stacji diagnostycznych i serwisów, dostarczając im towar najwyższej jakości. Posiadamy własny transport, dzięki któremu mamy możliwość w krótkim czasie zrealizować zamówienie. Nasze pojazdy są nieoznakowane (brak na nich reklam), przez co jesteśmy w stanie zachować anonimowość, a co się z tym wiąże nie zdradzamy źródła zaopatrzenia, na co wielokrotnie zwracali nam uwagę nasi klienci (odbiorcy). Firmom, które stale z nami współpracują, oferujemy atrakcyjne warunki cenowe i fachowe doradztwo.

Oferta detaliczna

Na terenie miasta Łodzi posiadamy dwa wyspecjalizowane punkty obsługi samochodów. Pierwszy z nich mieści się przy ul. Polnej, gdzie znajduje się główny magazyn części, drugi mieści się przy ul. Judyma 20. W obu miejscach znajdują się stanowiska robocze do obsługi samochodów oraz wykwalifikowani mechanicy służący pomocą. Ze względu na posiadany szeroki asortyment produktów i w trosce o Państwa czas jesteśmy w stanie w szybkim czasie dokonać naprawy pojazdu. Każdego dnia od poniedziałku do piątku tuż przed godziną 18.00 (ul. Polna) odbywają się u nas bezpłatne oględziny, które pomogą zorientować się w stopniu zużycia i konieczności naprawy układu wydechowego.

Pod względem szerokości asortymentu jesteśmy liderem na łódzkim rynku układów wydechowych.

 

katalizatorytłumiki