Jesteśmy na Google+
Google+
Wojt-mar
 

O firmie

Sprzedaż autoczęści w Łodzi

Firma Wojt-Mar-Asmet działalność w branży motoryzacyjnej rozpoczęła w 1992 roku. Od samego początku naszą specjalizacją  były układy wydechowe. Od ponad 20 lat zajmujemy się sprzedażą, wymianą i naprawą układów wydechowych do pojazdów osobowych i dostawczych, natomiast od 3 lat obsługujemy również samochody ciężarowe w naszej filii przy ul. Judyma 20.

Jako pierwsi profesjonalnie zajęliśmy się tą gałęzią motoryzacji na rynku Łódzkim, stając się z upływem lat gwarantem solidności i rzetelności w oferowanych usługach, a zarazem wiarygodnym parterem we współpracy z warsztatami, sklepami, stacjami diagnostycznymi i serwisami, dostarczając im towar najwyższej jakości. Posiadamy własny transport, przez co jesteśmy w stanie w krótkim czasie zrealizować zamówienie.


Wysoka jakość produktów i usług

tłumikiFirma Wojt-Mar-Asmet od  początku działalności w branży motoryzacyjnej nastawiona była na współpracę z dostawcami oferującymi towar najwyższej jakości z zachowaniem przystępnej ceny. Ta myśl towarzyszy nam do dnia dzisiejszego i dlatego też szczegółowo przestrzegamy norm jakości towaru dostarczanego przez naszych partnerów.

Od początku działalności staraliśmy się kłaść duży nacisk na kompetencje i fachowość naszych pracowników, a jednocześnie pamiętać o tym, by doradztwo i komunikatywność były świadectwem rzetelności i solidności.

Siedziba Wojt-Mar-Asmet

tłumikiGłówna siedziba naszej firmy mieści się w Łodzi przy ulicy Polnej 5, gdzie znajduje się magazyn tłumików oraz część warsztatowa przeznaczona na naprawy pojazdów.

Posiadamy również filię w Łodzi przy ulicy Judyma 20 (Teofilów). Placówka ta ukierunkowana jest na naprawy warsztatowe pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz wszelkiego rodzaju specjalistyczne doróbki przy układach wydechowych, wymagających dłuższego działania w wymiarze czasowym.